top of page
  • Yazarın fotoğrafıBülent Turgut

Beklediğimiz zaman yaklaşıyor, hazırlıklarınızı yapınBeklediğimiz zamanlar yaklaşıyor. 3 yıldır anlattığım ve olacağını söylediğim şeyler meydana geliyor. Çünkü hem beşeri bilimleri ve hem de dini ilimleri referans alarak bilgileri değerlendirmeye alıyoruz, güncel gözlemlerle harmanyarak analizleri gerçekleştiriyoruz.


Schumann Rezonansı, Jeomanyetik Fırtınalar, İyonosfere Elektron Yüklenmeleri, Manyetosferin Durumu, Dünyanın Ekseninin Savrulması, Volkanik Patlamalar, Büyük Depremler ve Tektonik Plaka Hareketleri, Dünya Çekirdeğinde ve Magma Tabakasında Aşırı Isınmalar, Denizlerin Isınması, Deniz Suyunda Yükselmeler, Kıtaları Su Basması, Göktaşı Düşmeleri, Hayvanlardaki Davranış Anomalileri, İnsanlarda Meydana Gelen ve Manyetizmanın Bozulması Kökenli Rahatsızlıklar, Kozmik Enerjideki Yükseliş (Nibiru'dan ve Güneşten Gelen) , Dünyanın Farklı Yerlerinde Sıradışı Gürültüler, Daha Önce Görülmemiş Yaratıkların Ortaya Çıkması (Boyutlar Arası Enerji Bariyerlerinin Kalkması), İnsanların Rüyalarına Kadar Giren Gelecek Öngörüleri gibi türlü şeyleri uzun zamandır takip ediyoruz.


Hz.Muhammed'in (ASM) Ahir Zaman ve Kıyamet Hadislerini anlatan Naim bin Hammad'ın El Fitten isimli eserinin orijinal baskısını Princeton Üniversitesi'nden ve de Hz.Ali'nin (ra) Tarık Yıldızı'ndan bahsettiği ve Kufe Mescidi'nde okuduğu El Beyan Hutbesi'nin orijinal baskısını Mısır'dan bulduk.


Manyetosfer'in Kozmik Enerji (Nibiru'dan ve Güneş'ten gelen Elektromanyetik Dalgalar ve Radyasyon) dolayısıyla son 2 yıldır giderek daha da zor durumlarla yüzleştiğini, dağılmaya eğimli hale geldiğini, aşırı yüke maruz kaldığını anlattım. Nibiru Güneş üzerine elektromanyetik dalgalarını gönderiyor ve devasa Jeomanyetik Patlamalara yol açıyor. Bu patlamaların da sayısı ve gücü artıyor.


Son zamanlarda Aurora Borealis yani Kuzey Işıkları denilen görsel Türkiye'nin 39. paralelinden bile görülür hale geldi. Bu da Manyetik Kutup Alanının öne doğru eğildiğini ifade ediyor. Diğer anlattıklarımızla örtüşüyor. Bazıları Kutup Dairesi'ndeki turuncu ve yeşil ışık dalgalanmalarını göz önüne alarak kırmızı gök renginin Kuzey Işıkları olmadığını iddia etmiş. Orjinal Kuzey Işıkları kırmızı renktedir. Ayrıca Nibiru'dan gelen demir oksit tozu miktarı arttığı için ışığın gökyüzünde renklere kırılımını engellemektedir. Kuzey Kutup dairesi içerisinde bu tür şeyler pek fazla yoktur. Nibiru'nun kuyruklarının hizalandığı ve demir oksit tozu fırlattığı yerler Kuzey Kutbu alanı değildir. Manyetik Kutup ile Eksene Bağlı Coğrafi Kutup aynı şey değildir.


Manyetosfer ile ilişkili olarak Dünya'nın ekseni etrafında dönerken meydana getirdiği çevresel hareket te giderek genişliyor ve savrulmalar artıyor.


Manyetosfer ile ilişkili olarak Dünya'nın kalp atışı olan Schumann Rezonansı'nın yaptığı alt ve üst piklerin sıklığı daralıyor. Mesela 6 ay önce 2 ayda 1 pikler yaparken şu anda neredeyse haftada 1 pik meydana geliyor. Ekim'in son haftasında Rusya'daki merkez Schumann Rezonansı'nda meydana gelen aşırı dalgalanmalar ve yükler dolayısıyla 62 saat okuma yapamadı. Yani teknik tabirle Blackout meydana geldi.


Biliyor muydunuz? Kutuplar, son 71 milyon yıl boyunca yaklaşık 171 defa yer değiştirdi. Bir diğer konu ise en son 800000 yıl önce meydana gelen Pole Shift yani Manyetik Kutup Yer Değiştirmesi için koşullar yavaş yavaş değişiyor. 1880'lerde Manyetik Kuzey Kutbu Kuzey Amerika'da iken ve çok yavaş hareketlerle Kuzey Kutbu'na doğru hareket ederken son birkaç yılda 1000 km'den fazla kayma meydana geldi. Manyetosfer'in aldığı baskı dolayısıyla ise Manyetik Kuzey Kutbu noktası 80 derecelik öne eğilme gerçekleştiriyor. Manyetosfer kısa süreliğine dağıldığında mutlak surette manyetik kutuplar yer değiştirecektir. Kuzey Kutbu Güney Kutbu olacak, Güney Kutbu da Kuzey Kutbu olacaktır. Türkiye ve Ön Asya Güney Yarıküreye geçecek ve artık soğuk bir iklimde olacaktır. Hatta yarı kutup iklimi de olabilir. Zira Manyetik Güney Kutbu'na yakın olması bekleniyor.


Kıta Tektonik Plakaları hareket ediyor ve yer değiştiriyor. Artık bu hareketlilik çok fazla. Cebelitarık Boğazı'nın ve Süveyş Kanalı'nın açılarak birbirlerinden ayrılması dahi söz konusu olabilir. Akdeniz de Atlas Okyanusu'nun bir parçası haline gelebilir. Böyle olunca da Akdeniz ülkelerinin iklimi tamamen değişecektir.


Afetlerin ve felaketlerin sayısı ve gücü artıyor. Latin Amerika'da şehirlerin ortasından lavlar çıkıyor. İtalya'daki Campi Fregrei Süper Volkanı ile ABD'deki Yellowstone Süper Volkanı artık aktif durumda. Ege Denizi'nde geçen ay 2 tane deniz içi volkan ortaya çıktı. Ege Denizi'ndeki volkanlar da aktifleşti. Bunlar daha da aktif hale geçerse ve hele ki Campi Fregrei ile Yellowstone patlarsa Türkiye'deki volkanlar da çok şiddetli şekilde etkilenir ve patlar. Ayrıca Türkiye'de 11+ depremler oluşmasına yol açar. Türkiye sismik bir coğrafyada bulunuyor. Her ne kadar İç Anadolu tarafı nispeten güvenli görünse de Maraş Depremi sonrasında buralarda da depremler oluştuğunu insanlar gördü. Daha evvel "Türkiye'nin her yerinde depremler olur, hiçbir yer % 100 güvenli değil" demiştim. Nispeten güvenli olan İç Anadolu'da ise kuraklığa bağlı obruk oluşumları had safhadadır.


Hayvanların anormal davranışları ise Manyetizmanın, Manyetik Alanların ve Manyetik Kutup Yer Değiştirmelerinin bir yan tesidiri. Hayvanların çoğu sürü olarak hareket eder ve yön bulmak için Manyetik Alanları kullanır. Manyetizma bozulduğu zaman hayvanlar yönlerini bulamaz ve hareket edemez hale gelir. Sonar Radarı gibi daireler çizerek Manyetik Alanları bulmaya çalışırlar ama bulamazlar. Sonunda birçok hayvan sürüsü intiharı dahi seçer. Deniz canlıları kendilerini karalara vururlar. Kuş ve arı sürülerinin ölüp gittiğine dair bir çok paylaşım bulunmaktadır.


Nibiru sadece 3 boyutlu Dünya'da değil, 4. ve 5. boyutlarda da hareket etmektedir. Günde 2 kere ve uygun açıda bulunan yerler görüntüsünü alabilmektedir. Bazen ortadan kaybolmaktadır ve görüntü alınamamaktadır. Nibiru'nun üzerinde Nefilim Cinleri yaşamaktadır. 5 boyuttaki hızları eski ve yeni araştırmacılar tarafından hesaplanmıştır. Hızları daha önce paylaştım. En yüksek hızı saatte 300 km'ye kadar ulaşabiliyor. Cinlerin ve şeytanların bulunduğu 4. ve 5. boyutlara ait enerji bariyerleri ortadan kalkıyor ve bu varlıklar insanlar ve hayvanlar tarafından görülebilir hale geçiyorlar. Dünyanın farklı yerlerinden paylaşılan resimlerde ve videolarda daha önce hiç karşılaşılmamış canlıları görüyoruz. Zaten bazı hadislerde "ahir zamanda kötü cinlerin ve şeytanların şehirlere dolup insanlarda fitneler çıkartacakları, şehirleri koruyan meleklerin ise kırsala geçecekleri" ifade edilmiştir. Hatta "ahir zamanda birkaç hayvanıyla dağda çobanlık eden, şehirde yaşayanlardan daha huzurlu olacak" ta denilmiştir.


Nibiru'nun Dünya ile çarpışması sürecinde daha evvel söylediğim şeyler meydana geliyor. Onun için yıllardır şu ana konularda çalışmalarımı sürdürüyorum:


1. Küresel Afet ve Felaket Araştırmaları ve Analizleri

2. Güvenli Alan Araştırmaları, Haritaları ve Analizleri

3. Kişisel Afet Acil Durum Organizasyon Planlamaları

4. Nibiru'ya (Tarık) Özel Afet Araştırmaları ve Analizleri


Bunlara binaen de:


1. BAT Yayınları

2. Türkütopya Obaları


şeklinde iki ana kategoride çözüm çalışmaları gerçekleştiriyorum. Nibiru Dünya'nın nüfusunu çok azaltacak. Müslümanlardan aklı başında, tedbir almış ve hazırlık yapmış, gayretli, imanlı olanlar İnşallah kurtulacaktır. Ancak dünya hevesiyle umursamazlık içinde keyfi için yaşayanlara bir gelecek yoktur. Zira artık insanlar elekten geçiriliyorlar.


Bunun içindir ki birkaç yıldır çalışmalarımı referans göstererek insanlara önerilerde bulundum:


1. Afetler, güvenli alanlar, surviving, ilkyardım gibi konulardaki yayınlarımızdan ve haritalarımızdan edinin

2. Kurtuluş Rehberi kitabımızı alın

3. Oba yani kamp organizasyonumuza katılın


Atalaryolu ana websitemizde bilgiler var. Ön sayfada oluşturduğumuz yeni websitelerin adresleri de var. Atalaryolu websitesi Blog alanında 2000'den fazla yazı bulunuyor. Diğer websitelere de bilgiler koyuyoruz. Blog alanlarını okumayı unutmayın.


Nibiru gelip geçmesi esnasında ve sonrasında Türkiye nasıl bir yer olacak?


1. Türkiye artık sıcak ve ılımlı iklimde olmayacak

2. Türkiye'nin % 40 civarındaki bir alanını sular basmış olacak

3. Kırkın üzerinde afet ve felaket türü ülkemizi perişan edecek

4. Büyük İstanbul Depremi olup bitmiş olacak

5. Ülkemizin her yerinde megatronik depremler olacak; en küçüğü M9, ortalama ise M11'den başlayan M13'e kadar depremler

6. Afetler ve felaketler fırtınalar şeklinde ve ardı sıra devam eden türde aylarca sürecek

7. Nibiru'nun birincil yıkıcı etkileri 7 yıl boyunca devam edecek

8. İnsanların bir çoğu aklını yitirecek, birçoğu kör olacak, bir çoğu sağır olacak

9. Ülkemizin nüfusu 5-10 milyon arasına düşecek

10. Barajlar patlayacak ve ırmaklar taşacak

11. Kuraklık ve susuzluk had safhalara ulaşacak; ülkenin her yerinde obruklar oluşacak (Manisa Spil Dağı'nda geçen yıl 2 tane obruk oluştu, birinin derinliği 150 metreden fazlaydı)

12. Volkanlardan patlayanlar olacak (Discovery Channel Türkiye'deki 3 volkanın aktif olduğunu duyurdu bile)

13. Devasa yer yarılmaları meydana gelecek

14. Yaşanabilir toprak miktarı 1/10'un altına düşecek

15. İnsanlar güvenli olmayan ve aşırı huzursuz bir yaşama geçecek


Nibiru'nun Dünya'ya yaklaşması sırasında meydana gelecek alametler ve işaretler olduğundan sıklıkla bahsetmiştim. Bunları çoğu gerçekleşmiş durumdadır. Sadece Ön Asya coğrafyasında beklenen karışıklıklar ve savaşlar eksikti. Türkiye de dahil.. Araplar "bu sene gelmezse gelecek sene kesin" dediler. Hristiyanlar ve Yahudiler 2022 Aralık ayında bekliyordu. Geriye kalan savaşlar ve karışıklıklar da şöyle:


1. Levant bölgesinde savaşlar: İsrail, Filistin, Lübnan, Suriye, Suudi Arabistan'ın kuzeyi, Kuzey Irak şeklinde giden alanda savaşların meydana çıkması.


2. Arap kralların savaşı: Suudi Arabistan Kralı aynı zamanda Vahhabilerin lideridir. Onun ölümünün açıklanmasıyle birlikte Suudi Arabistan, Katar, Umman, Bahreyn, Kuveyt emirleri krallık için birbirlerine girecekler.


3. Büyük İstanbul Depremi: Devasa bir depremle İstanbul yıkılacak ve maalesef Türkiye'nin macerası da sona erecek.


4. Rum-Müslüman Savaşı: İki savaştan müteşekkildir. İlkinde Rumlar yani Yunanlılar Ege Bölgesi'nin bir bölümünü ve Trakya-İstanbul tarafını 6 aylığına alır. Müslümanlar ikinci savaşta buraları geri alır. O esnada büyük harabiyet olur. Bu savaş Nibiru'nun geçmesinin hemen ardından da olabilir.


5. Türklerin savaşa sokulması ve Türk Ordusunun Suriye'ye girmesi. Muhyiddini Arabi'nin eserlerine Cefir yapanlar bunun hayırla sonlanmayacağını söylüyor.


Biz milletimizin, ülkemizin, devletimizin, dinimizin güçlü olmasından yanayız. İnşallah bütün bunların altından ülkemiz ve milletimiz güçlü bir şekilde kalkabilir. Ancak iyi temenni ile değil, tedbir almakla ve akıllı hareket etmekle sonuca ulaşılır. Bunu unutmayın. Ahir Zamanda olduğumuzu ve gelen günün giden günü aratacağını unutmayın. Kişisel olarak tedbirlerinizi alın ve hazırlıklarınızı yapın. Her şey birbirine girdiğinde bugünleri çok ararsınız ve bilgiye erişiminiz de mümkün olmaz. Bugünleri iyi değerlendirin. Enaniyetinizle, boşvercilikle, kadercilikle, insanların hallerine ve sözlerine takılıp vazgeçmekle vaktinizi boşa harcamayın.


Hazırlık yapmak için tek bir gün var; o da bugündür.. Ölüp gitmeye garantiniz yok ama afetler meydana geldiğinde ölmez de kalırsanız sürünmeye garantiniz var.244 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page