top of page
  • Yazarın fotoğrafıBülent Turgut

Geleceğin İnsan 1.0 Dostları!
Bizlerin sayısını azaltmaya çalıştıkları malumunuzdur. Müslüman Türkleri çaresiz bırakmak için ellerinden geleni yapıyorlar.


Kendi menfaatimi bir kenara bırakarak kitabımın basılmasını istedim. Zira dijital olarak satsaydım dünyanın dört tarafındaki Türklere e-posta ile gönderebilecektirm. Ama böyle bir şey yapmadım ve milletime vefamı gösterdim. Sadece kendi milletimi de değil; Ehl-i Sünnet İtikadından olup İslam ile bize ümmet kardeşliği bildirilmiş diğer insanlara ve hatta aklı başında olup ta farkındalığa erişmiş yabancılar için de çalışmalar yaptım. Türk Milleti'nin bir ferdi olarak doğal, önemli ve gerekli olarak kendi milletime daha fazla ihtimam gösteriyorum. Aklı başında olmayan birisini ise hangi milletten olursa olsun benimsemiyorum. Benim değerlerime saygı duymayana ben de saygı duymam, benim milletimi hor görene ben de hoş bakmam, benim bekamı elimden almak isteyene ayrıcalık göstermem.


Bazı arkadaşlarımız "neden daha geniş kitlelere bildiklerinizi anlatmıyorsunuz" diye bana sitem ediyordu. Benim kadar çok anlatan olabildi mi acaba? 20 yıl önce anlatmaya başladığım şeyleri birçok insan daha yeni yeni anlatıyor. Ancak bundan sonraki süreçte siz de biraz fedakarlık yapmak durumundasınız. Bu çalışmamın vasıtasıyla diğer çalışmalarımı da insanlar bilecektir. Onun için; şehrinizin ileri gelenlerine, medya mensuplarına, internet fenomenlerine, haber sunucularına, iş insanlarına, meşhurlarına, büyük yayınevlerine (zamanla onlar da bu çalışmayla ilgilenebilirler), kütüphanelere (şehir ve belediye), STK, yöneticilerine, entelektüellerine, vs. kitaptan birer kopya gönderin ve/veya kitabın tanıtım bilgilerini gönderin. Bu konularda bilinçlenmiş ama parası kitap almaya yetmeyen kardeşlerinize de birer tane hediye edin. Hatta mümkünse büyük camilerin kitaplıklarına konulması için imamlara verin. Biraz da siz gayret gösterin. Sizin yaptığınız bir fedakarlık belki de nice insanın kurtuluşuna da vesile olacaktır. Bizim kaç yıldır anlattıklarımızı öğrenmek için daha fazlasını okuyan ve dinleyen niceleri olacaktır. Bu da böyle bir cihat hükmüne geçer.


Nibiru ve Surviving ile ilgili kitaplarımız sırada. Gayrete gelirsem İnşallah onları da tamamlarım. Böylece kaotik zamanlara yönelik külliyatımız olur. Biz bu dünyadan göç edip gitsek bile arkamızda kalanlar bu eserlerden büyük fayda göreceklerdir.


Sağa sola kitap gönderme faaliyetine girişmişken benim yaşadığım Manisa Akhisar ileri gelenlerini de unutmayın. Yangını kıvılcımın olduğu yerden başlatıp genişletin. Umarız ki bu yangın kötülüğün karanlığını boğar ve milletimiz için geleceğe bir köprü de olur.


Yapamayanlar yılgınlık göstermesin ve bize olumsuz enerji vermesin. Her şeyi dillendirmeyin. Siz tek kişisiniz ama karşınızdaki insan 3 farklı toplumdan 15 milyondan fazla insana ve 500,000'den fazla takipçi kitlesine hitap ediyor. Her gün bin kişi olumsuz enerji gönderse bizim halimiz nice olur? Yapamayana sözümüz yok. Ama olumsuz düşüncelerinizi bize yansıtmayın. Bizim enerjimizi de soğurmayın. Bizi yüreklendirin ve psikolojik olarak ta yükseltin ki yarın size de faydası olacak nice çalışmayı yapmaya gücümüz ve isteğimiz olsun. Sizin bize olumsuz enerji göndermenin size hiçbir faydası olmaz zaten. İyi düşünün, iyi konuşun, iyi yazın.. Ki siz de sevilenler ve hatırlananlar arasına girebilesiniz.


Çok teşekkür ederim. Selamlar, sevgiler.Bir kardeşimiz sırasıyla neler yapılması gerektiğini yazmamızı istemiş:


1. Şehirlerinizin ekabir kesimine birer kitap gönderin. Aynı zamanda onlara tanıtım yazısı da gönderin. Tanıtım yazısı örneği:


"Manisa Akhisarlı Araştırmacı Yazar Bülent Turgut tarafından 43 yıllık birikim ve 3 yıllık uğraş sonucu yazılan "Türkiye'nin Şehirlerinde Afetler ve Felaketlerden Kurtuluş Rehberi" isimli kitap yayınlandı. Şu anda yok satıyor ve ardı sıra baskıları yapılıyor. Bülent Turgut Türk Milleti'ni, vatanını İslamiyet'i ve değerlerini çok seven bir insandır. Yaşadığımız çağın Ahir Zaman olduğunu bilerek dini ve bilimsel kaynakları referans alarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kendisi akl-ı selim, duyarlı ve doğru bilgi öğrenmeyi seven bir kitle tarafından çok sevilmektedir ve sayılmaktadır. Kendisine ait websiteleri vardır ve buralarda çalışmalarını tanıtmaktadır. Kitabı ile ilgili websitesi: www.kurtulusrehberi.com websitesidir. Kurtuluş Rehberi isimli kitabı Flora Kitabevi'nden çıkmıştır. Bu kıymetli kitabın neler içerdiğini websitesinden öğrenebilirsiniz. Böyle dengi ve başka benzeri olmayan kıymetli bir eserdir. Ülkemizin afetler ülkesi olduğunu görüyorsunuz. Böyle bir zamanda bu kitaptan bütün milletimizin istifade etmesini istiyoruz. Kitabın tanıtımında sizin de katkınız olursa çok seviniriz. Vatansever insanların birbirine destek olması çok önemlidir ve göz doldurucudur. Bülent Turgut'un e-posta adresi: bulentturgut@mail.ru."


Şehrinizin ileri gelenlerine, medya mensuplarına, internet fenomenlerine, haber sunucularına, iş insanlarına, meşhurlarına, büyük yayınevlerine (zamanla onlar da bu çalışmayla ilgilenebilirler), kütüphanelere (şehir ve belediye), STK, yöneticilerine, entelektüellerine, camilere vs. kitaptan birer kopya gönderin ve/veya kitabın tanıtım bilgilerini gönderin. Onların harekete geçmeleri için yazılar gönderin. Biraz övücü yazılar da yazın ki onların ilgisini çeksin.


2. Parası olmayan kardeşlerimize ve özellikle üniversitelerin kulüplerinde etkin olan öğrencilere kitap hediye edin.


3. Yabancı ülkelerde iseniz yaşadığınız yerdeki Türk Toplumlarına ait STK'lara kitap bağışı yapın. Türkiye'den yaşadığınız ülkeye giden Türklerle kitaptan getirtin.


4. Kendi sosyal medya alanlarınızda ve websitelerinizde tanıtım yazılarımızı, kitap resmini, kitap websitesi adresini (www.kurtulusrehberi.com) paylaşın. Kendiniz bir şey anlatmayın.


5. Kitabın anlattıklarını, sayfalarını veya tamamını asla internette paylaşmayın. Onca emeğin zayi olmasına izin vermeyin.37 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page