top of page
  • Yazarın fotoğrafıBülent Turgut

Hazılıkçılık İçin Kitap Tek Başına Yeterli mi?Hazırlıkçılık için Kurtuluş Rehberi isimli kitabımız iyi bir başlangıçtır ve gereklidir. Zira Türkiye'nin durumunu öğrenmek ve kendi planınızı yapmak için önemlidir. Ancak tek başına bu kitap elbette ki yeterli olmaz. Zira 3 yıldır yaptığımız bütün çalışmaları tek bir kitaba sığdırmamızı kimse bekleyemezdi. Kitabın amacı; temel bilgileri vermek, şehirlerin durumunu anlatmak ve güvenli alanları haritada göstermekti. İlave bilgiler fazladan eklenmiştir ki insanlar zor zamanlarda ve iletişimin kopuk olduğu zamanlarda bu bilgileri ellerinin altında bulundursunlar istedik.


Kitabın boyutları ve fiyatı hesaba katıldığında bütün çalışmaları tek kitaba sığdırmamızın mümkün olamayacağı anlaşılmalıdır. O yüzden diğer çalışmaları da edinmeniz ve obalarımıza katılmanız gerekmektedir. Nedenlerini de websitelerimizde bulabilirsiniz:


Afet Risk Analizleri (Site Tamamlanmadı ama Bakılabilir)


Nibiru'nun Dünya ile çarpışması sürecinde daha evvel söylediğim şeyler meydana geliyor. Onun için yıllardır şu ana konularda çalışmalarımı sürdürüyorum:


1. Küresel Afet ve Felaket Araştırmaları ve Analizleri

2. Güvenli Alan Araştırmaları, Haritaları ve Analizleri

3. Kişisel Afet Acil Durum Organizasyon Planlamaları

4. Nibiru'ya (Tarık) Özel Afet Araştırmaları ve Analizleri


Bunlara binaen de:


1. BAT Yayınları

2. Türkütopya Obaları


şeklinde iki ana kategoride çözüm çalışmaları gerçekleştiriyorum. Nibiru Dünya'nın nüfusunu çok azaltacak. Müslümanlardan aklı başında, tedbir almış ve hazırlık yapmış, gayretli, imanlı olanlar İnşallah kurtulacaktır. Ancak dünya hevesiyle umursamazlık içinde keyfi için yaşayanlara bir gelecek yoktur. Zira artık insanlar elekten geçiriliyorlar.


Bunun içindir ki birkaç yıldır çalışmalarımı referans göstererek insanlara önerilerde bulundum:


1. Afetler, güvenli alanlar, surviving, ilkyardım gibi konulardaki yayınlarımızdan ve haritalarımızdan edinin

2. Kurtuluş Rehberi kitabımızı alın

3. Oba yani kamp organizasyonumuza katılın


Atalaryolu ana websitemizde bilgiler var. Ön sayfada oluşturduğumuz yeni websitelerin adresleri de var. Atalaryolu websitesi Blog alanında 2000'den fazla yazı bulunuyor. Diğer websitelere de bilgiler koyuyoruz. Blog alanlarını okumayı unutmayın.
9 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page