top of page
  • Yazarın fotoğrafıBülent Turgut

Kitabı nasıl alayım?

Güncelleme tarihi: 31 Ara 2023Kitabı Nasıl Alayım?Soru sorma, gir siteye al..Kurtuluş Rehberi isimli kitabımı almak ve diğer çalışmalarımız hakkında bilgiler öğrenmek için websitelerimizi ziyaret edin.KİTABI DİREKT SATIN ALMAK İÇİN BAĞLANTIYA TIKLAYIN:Kitabın Basımı ve Dağıtımı Flora Kitap'a aittir. Yayınevi kitabı 5-7 gün içerisinde kargoya veriyor ve PTT de 10-15 gün getirebiliyor. Kitaplara alerjisi var. 3 kere kitap gönderdim. İlk seferinde 58 lira, ertesi gün gönderdim 43 lira, 15-20 gün sonra gönderdim 63 lira. İkinci gönderimde kitap olduğunu söylemedim. Yayınevi ve Kargo ile sorununuz varsa ilgili firmalara iletin, bana yazmayın. Bin kere açıklamasını yaptım.


Temel bilgileri öğrendikten sonra adembaba22@yandex.com e-posta adresine kendinizi tanıtan ve istediğinizi anlatan bir mesaj gönderin. Sizinle bağlantıya geçilecektir.KURTULUŞ REHBERİ KİTABI


Kitap Baskısı: Siyah

Kitap Sayfa Sayısı: 997

Kitap Websitesi: www.kurtulusrehberi.com


Kitap Satış Yeri:Kitap ile ilgili duyuruları şu adresten okuyun:Kitap ile ilgili kendi inisiyatifim ve özverim ile yaptığım ilave uğraşları değiştirme ve iptal etme hakkım saklıdır. Siz kitabı satın alarak sadece kitabı alıyorsunuz. İlave olarak bir şeyler sunuluyorsa bunlar hediye bağlamındadır, zorunluluk değildir.


Bilgi:


Kitap Baskısı ve Kargosu ile ilgili düşüncelerinizi ve yaşadığınız deneyimleri Yayınevi ve Kargo firması ile paylaşınız. Bana bir şey anlatmayınız. Zira baskı, dağıtım ve kargo işleriyle ben ilgilenmiyorum. Kitabın yazarıyım, bütün işleriyle ilgilenmiyorum.
243 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page