top of page
  • Yazarın fotoğrafıBülent Turgut

Kitabımızı almakta acele edin, son fırsatlar


KURTULUŞ REHBERİ isimli kitabımı alabilmeniz için muhtemel son tarih 1 Ocak 2024. Sonrasında kitabın basılıp basılmaması konusunda Yardımcılarımla görüşeceğiz. Sonraki süreçte Afet Risk Analizleri websitemde belirttiğim 12 büyük şehrin ayrı çalışmaları olacaktır. Bunları kolay beri herkes edinemeyecek. Bunu da belirtelim.


Kitabımızın Yayınevinde kalanlarını biz alarak Sahaf websitelerinde oldukça yüksek fiyatla satacağız. Kitabı henüz edinmemiş olanlar elini çabuk tutsun. Sonra gelip "ben alacaktım ama alamadım" denilmesin. 2 aydır hatırlatma yapıyorum. Böyle bir eseri bir daha bulamazsınız.


Vereceğiniz iki tost parasına bir kitap alacaksınız ve 81 şehrin güvenli alanları ve afet güvenlik analizlerini edineceksiniz. Başkalarının aklıyla iş yapan anca sıkıntı içinde kalır. Bizim hakkımızda olumsuz bir şeyler duyuyorsanız bilin ki onlar bize sizden fazla güveniyordur.


Kitabı satın alma bağlantıları kitaba ait websitesinde bulunuyor. Ayrıca Blog alanındaki yazılara da göz atın. Yakınlarınıza, şehrinizin ekabir takımına, medya mensuplarına da haber verin. Daha fazla bilinçli insan hepimizin işine yarayacaktır.58 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page