top of page
  • Yazarın fotoğrafıBülent Turgut

Kitap hakkında bilgilendirme
Kitabımı alan dostlarımın gönderdiği resimlerden.. Kitap yok satıyor. İlginize çok teşekkür ederim. İkinci baskı yapılıyor ve o da bitmek üzere. Tanıdıklarınıza da resmini ve tanıtım sitesi adresini gönderir, tavsiye ederseniz sevinirim. Şu anda varoluş mücadelesi içindeyiz. Kazandığımız her insanı ahir zaman afetleri ve felaketleri esnasında müttefikiniz olarak düşünün.


Kitap yeni baskı yapıldığında Trendyol satışı bir müddet kapatılıyor. Olmayan kitsp satılmaz. Ancak Flora Kitap websitesi üzerinden "Ön Sipariş" alıyorlar. 5-7 gün içinde baskıdan geliyor ve 2-3 gün içinde kargoya veriliyor. PTT Kargo da 7-10 gün içinde teslim ediyor. Biraz sabır gösterin. Kitabın dengi olmadığı ve dostlarımız da yakın geleceklerine yatırım yaptıkları için kitap daha basımdan gelmeden bitiyor.


Bizim dostlarımızın kitaptan edindiklerine kani olduğumuzda daha fazla baskı yapılmaması yönünde görüş bildireceğim. O yüzden "nasıl olsa bulurum" deyip ertelemeyin.


Bu tür kitapların yabancı ülkelerdeki satışı 1200 dolardan başlıyor. 3000 dolara kadar olanlarını gördüm. İlk baskıda benim fiyat tahminim 500-600 TL civarıydı. Çünkü 1000 sayfa ve renkli baskı kitap..


Kitabı edindiyseniz, destekleyici materyal olarak yaptığımız çalışmalardan da alabilirsiniz. Arşivinizi ve kütüphanenizi geliştirin. Yarın arasanız da bulamazsınız. Kaç kere bu yayınları bizden almak için ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, İsrail ve Mısır gibi ülkelerden telefonlar geldi. Sadece bana da değil, Can Salihoğulları arkadaşıma dahi geldi. Beni sormuşlar.


Kitabımın Kitapevlerinde de satılması için yayınevine çağrı yapabilirsiniz. E-posta gönderin veya telefon açın. Hatta kitabın tanıtımının yapılması için çağrı yapın. Bu bir mücadeledir ve sizin de gayretiniz gereklidir. Yahudiler birbirlerine sahip çıkarak güçleniyorlar. Siz de ömrünüzün ve hatta kazancınızın bir kısım zekatını bu mücadeleye harcayın. Bana bir artısı olmaz ama insanların bilinçlenmesine ve yandaş bulmanıza yardımcı olur.


Yapmaya çalıştıklarım aklı başında, bilinçli, geçmişine ve geleceğine sahip çıkan, milli ve manevi değerlerini yaşatan insanlar için ortak kazanç olarak görülmelidir.Ana website: www.atalaryolu.com3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page