top of page
  • Yazarın fotoğrafıBülent Turgut

Kitap hakkında yorum yazana hediyeler23 Ekim 29 Ekim 2023 arasında geçerlidir.


Kitap almış olmak ve aldığınıza dair görsel göndermeniz şarttır.


Kitabım hakkında güzel yorum yazana 1 güzel dijital yayın hediye vereceğim. Aynı zamanda resmini de gönderip yorumuyla birlikte yayınlanmasına izin verene 1 dijital yayın daha vereceğim.


Dijital Yayın hediye alanlar 15 gün içerisinde kendi cihazlarına indirmek durumundadır. İndirilmemesi durumunda sorumluluk bizden gider ve bir daha bağlantı gönderilmez.


Lütfen "Yorumumun (ve resmimin) Bülent Turgut'a ait websitelerde yayınlanmasına izin veriyorum. Kitap hakkında yorumumdur" şeklinde yazı da eklemeniz gerekiyor.


Yorumu e-posta ile bana göndermelisiniz ki ben de onu yayınlayayım. Sosyal medyada ya da mesajlaşma ortamlarında değil. İngilizce "testimonial" deniliyor.


Bununla birlikte yani ilaveten websitemizde www.kurtulusrehberi.com Blog alanındaki yazılara çeşitli güzel yorumlar yazarsanız biz de bu gayretiniz için size güzellik yapabiliriz. Websitemize üye olun ve Blog alanındaki yazılara güzel yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi yazın.


Yorumunuz websitemizde yayınlanacaktır.


Örneğin:


"Kitabı satın aldım. İçeriği çok doyurucu buldum. Resimleri açıklayıcı olmuş. Kapak tasarımı ve sayfa düzenlemeleri güzel. 81 şehrin ayrı ayrı açıklamaları ve analizleri gayet yerinde olmuş. Uzun bir araştırma ve emek ürünü olduğu görülüyor. Bülent Turgut Bey'e ülkesini, insanlarını, değerlerini düşünerek böyle bir yayını bizimle buluşturduğu için teşekkür ederiz."


Buna benzer, kendi duygularınızı ve düşüncelerinizi ifade eden, bir yazı yazıp e-posta ile bize gönderin. Bir tane de fotoğrafınızı eklerseniz daha güzel olur.


Hediyeleriniz her haftanın Cumartesi ve Pazar günleri gönderilecektir. 1 ay içerisinde herkesin hediyesini göndermeye çalışacağız. O yüzden bize "ne zaman gelecek" diye sormayınız.


Arada sırada e-posta hizmetinizin SPAM kutusunu kontrol edin. Zira Küreselci e-posta sağlayıcıların Ruslara ait e-posta sağlayıcılardan gelenleri SPAM'a gönderiyor.


E-POSTANIZIN KONU SATIRINA "YORUM İÇİN HEDİYELER" YAZIN. SADECE ÇİFT TIRNAK İÇİNDEKİLERİ YAZIN, BÜYÜK HARFLERLE YAZIN VE BAŞINA, SONUNA, ORTASINA BAŞKA BİR ŞEY KOYMAYIN. NOKTA, VİRGÜL, İLAVE YAZI, VS. OLMASIN.Göndereceğiniz adres: bulentturgut@mail.ru


Başka yerden göndermeyin..


137 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

1 Comment


Hülya Ünsal
Hülya Ünsal
Oct 23, 2023

Elbette söz uçar yazı kalır,lakin yazıya geç kalanlarda sona kalır.

Like
bottom of page