top of page
  • Yazarın fotoğrafıBülent Turgut

Kurtuluş Rehberi kitabı yok satıyor..Kitabımın ilk baskısı daha çıkmadan tükendi.. Kur'an hariç; 21. yüzyılın en önemli kitabıdır. www.kurtulusrehberi.com adresinden bilgi alabilirsiniz. İş dünyasındaki ve eğitim dünyasındaki çalışmalarımın haricinde Araştırmacı Yazar olarak ta uzun zamandır faaliyet gösteriyorum. Son 3 yılda 7 dilde 40 ülke taraması ile 60000 sayfa bilgiyi insanlara ücretsiz dağıttım. Ekibim de bana yardımcı oldu. Milletim, dünya ve insanlık için eşsiz çalışmalar sürdürüyorum. Kitabım Flora Yayınevinden çıktı. Kitabın basımı ve edinilmesi ile ilgili konularda onlara telefonla soru sorabilirsiniz. Çok geniş çapta çalışmalar sürdürmekteyim. Bu çalışmaları siz de destekleyebilirsiniz. Böylece çalışan ve üreten insanlara gelişim adına katkı sağlarsınız.
Sonraki baskıdan mutlaka edinin. Ne kadar basılacağını bilemeyiz. Haftadan haftaya basım yapıyorlar. Ön Sipariş vermek için şu bağlantıdan satın alabilirsiniz:Birinci baskısı bitmiş. Flora Yayınevi'nin websitesi üzerinden ön sipariş alıyorlar. Parasını ödüyorsunuz, sonraki baskıdan size gönderiyorlar. Yayınevleri birden binlerce kopya basmıyor artık. O yüzden "acele edin" demiştim. Daha benim sülalelerimin haberi yok. Ön sipariş oluşturun ki sıraya alının. Yarın benim sülaleler elimde gördüklerinde hiç bulunmaz.


Bir de; Yayınevi tanıtım yapacağını söyledi. Daha geniş kitlelere ulaştığında kitap kapanın elinde kalır. Benim takipçilerimin ve dostlarımın ilk baskılardan almalarını isterim. O yüzden de dışa tanıtım yapmadım.


Kendi sosyal medya alanlarınızda, Hikayelerinizde ve Durum paylaşımlarınızda kitabın resmini, www.kurtulusrehberi.com adresini ve yeni baskı için "https://www.florakitap.com/product-page/kurtuluş-rehberi" adresi üzerinden ön sipariş oluşturabileceklerini paylaşabilirseniz müteşekkir olurum. Allah bize 1 yıl daha bahşetti. İnşallah Nibiru ve Surviving kitaplarımı da tamamlarsam zor zamanlar için tam bir külliyat olacak. İnşallah bizlerin sırtı da yere gelmez. Allah ömür vermişse bu yayınlarla kötü zamanlarda kendimizi koruyabiliriz. Zaten amacımız da o değil mi? Allah hiçbir işimizde utandırmasın, bizler güç ve akıl versin.
37 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page