top of page
  • Yazarın fotoğrafıBülent Turgut

NİBİRU / TARIK YILDIZI NEDİR VE BİZİM ÇALIŞMALARIMIZ NELERDİR?

Güncelleme tarihi: 10 Ara 2023Yayınlarımız ve diğer çalışmalarımız için Türkiye'den başvurulara kapalıdır. Avrupa'dan başvurularla Avrupa temsilcilerimiz ilgilenecektir.


Afetler, Surviving, Sağlık, Doğada Kullanılabilen Bitkiler, Hazırlıksız Yakalananlar İçin Hayatta Kalma, Şehirlerin Afetlere Karşı Güvenli Alan Haritaları, vs.. yayınlar hazırlıyoruz ile birlikte Türkütopya Obaları / Kampları organizasyonu çalışmaları yapıyoruz.. Neyin ne olduğunu iyice öğrenmeden önyargı ile hareket etmeyin. Vakit kaybedersiniz. Bu çalışmalar sadece Tarık Yıldızı ile ilgili değildir. Pekçok afet ve felaket göz önüne alındı.


Lütfen sosyal medya hesaplarımızı, gruplarımızı ve sayfalarımızı takip edin. Mümkün mertebe çok yayına beğeni koyarak ve yorum yazarak bize destek verin. Siz de internetten bulduğunuz bilimsel ve dini destekleyici bilgileri ve belgeleri yorumlarda paylaşabilirsiniz. Kendi atmosferimizi oluşturalım. Böylece sözümüz geçen insanlar oluruz. Hakkı ve hakikati anlatan birilerinin yıldızını parlatmak akıl ve iman sahibi kişilerin üstüne vazifedir. Ama sağlam kaynaklarla ve delillerle anlatan olmalı..


Türk Hazırlıkçılar Topluluğu ve Türkütopya Toplumu olarak iki tane yapı kurdum. Amacımız Ahir Zamanın ne olduğunu ve bu zaman içerisinde nelerin olmasının beklendiğini anlatmak. Ahir Zamanın büyük olaylarının ilki "Allah'ın Büyük Sıfırlaması" olacaktır. Güneş batıdan doğarken o Güneş'i dünya nüfusunun en çok % 10-20 (çok iyimser rakam) kadarı görebilecektir. Biz bunları Hadislerden ve Hz.Ali'nin Hutbelerinden çıkarttık. Kıyamet süreci 2000 yılında başladı. Ahir Zaman büyük alametleri bu yıldan itibaren meydana gelmeye başladı. Şu anda Güneş'in batıdan doğmasına vesile olarak Tarık / Nibiru Yıldızı'nı bekliyoruz. Dünyada son 20 yıldır afetlerin ve felaketlerin sayısı ve gücü artıyor. 20 yıldır dünyayı gözlemliyorum ve Gelecek Vizyonu olarak ne söylediysem çıktı. Tarık Yıldızı'nın geliş süreciyle ilgili ne söylediysem yine çıkıyor. Önümüzdeki yıllarda bizi nelerin beklediğini anlattım. "Tarık ne zaman gelecek" diye sormayın. Geliş alametlerini Atalaryolu websitemin blog alanındaki yazılarda anlattım. Özellikle "El Beyan Hutbesi" ve "Nibiru'nun gelişi" ile ilgili yazıları aratıp bakabilirsiniz.


Bu konuda en teferruatlı, en tutarlı ve en bilimsel anlatımları yapmış insan olarak beni yeni tanıyan veya bu konuya yabancı kalmış olanlar için bakabileceğiniz ana yayınlarımızdan bazılarını açıklayacağım. Dilediğiniz zaman bunları okuyarak veya seyrederek öğrenebilirsiniz.


Nibiru / Tarık Yıldızı birçok bilim dalındaki verilere göre dünyaya yaklaşıyor. Aynı zamanda dini kaynaklarda da geçiyor. Hristiyanlarda Apocalypse denilen Kıyametten önceki son Büyük Yıkım sürecini başlatacak ve dünya nüfusunun % 80-90 oranında azaltacak olan yıldızdır. Müslümanlara göre Mehdi'nin çıkış, Yahudilere göre Siyon Devleti'nin ve Deccal'in serbest kalışının, Hristiyanlara göre Hz.İsa'nın tekrar dünyaya gelişinin, Hindulara göre son ilahi reenkarne sürecinin başlangıcının, Mayalara ve İnkalara göre Coatzelcoatl'ın geri dönüşünün işaretidir.


- Kurtuluş Rehberi Kitabı Tanıtım Videosu: https://youtu.be/UxpVKIbEfmc

- Nibiru Tanıtım Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=nXJCc5ityuo


Websitelerin menülerinde olan sayfalara ve blog yazılarımıza göz atın:


www.atalaryolu.com/blog (Bu blog alanına websiteye üye olanlar bakabilmektedir)


Afet Risk Analizleri websitemin obalarla ilgili sayfalarında da Nibiru ile ilgili genel bilgiler mevcuttur:


Nibiru ile ilgili son sohbetimin içeriğine dair bilgi, ilave doküman ve Youtube videosunun seyrettirilmesi:Yayınlarımızdan edinmek ve oba / kamp organizasyonuna katılmak isterseniz Yardımcımla bağlantıya geçebilirsiniz. Kampanya sürüyor.


Ertuğrul Bey İletişim:


Telegram Direkt Mesaj: https://t.me/adembaba22kzlok


Benimle İletişim:


Telegram Direkt Mesaj: https://t.me/bulentabdullahturgut


Bizden e-posta bekliyorsanız arada sırada e-posta hesabınızın SPAM klasörünü kontrol etmeyi unutmayın. Size de Küreselci e-posta servis sağlayıcılarından uzak durmanızı tavsiye ederim.

TÜRKÜTOPYA KAMPLARI

BAZI BAT DİJİTAL YAYINLARI
126 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page