top of page
  • Yazarın fotoğrafıBülent Turgut

Nibiru kitabına doğruBir sponsorla görüşüyorum. Büyük bir şirket sahibi kendisi. Kabul ederse Nibiru kitabımın ilk 10000 (on bin) adetini satın alacak (basımını yaptıracak ve dağıttıracak) ve takipçilerime ücretsiz dağıttıracak. Kitaba reklamını koyacak. Sonrasında anlaşma olursa bir 10000 (on bin) daha ücretsiz olacak. Az önce aradı ve takipçilerimin bütün hepsine ulaştırılması için 50000 (elli bin) adete kadar çıkabileceklerini söylediler. Ayrıca İngilizce ve Almanca olarak ta bastırabileceklermiş. Haziran 2024 gibi kitabı tamamlamayı umuyoruz.. Bakalım.. Kitabımın yine eşi ve benzeri olmayacak. Muhtemelen 1000 sayfa kadar olacak. Duruma göre daha sonra 2. ve 3. ciltleri de hazırlayabiliriz.


Yabancı ülkelerde bulunan takipçilerime de Dijital Formatta (PDF) gönderebiliyorum ve Basılı Kitabı çeşitli ülkelere toplu olarak gönderip oralardaki insanlarımızla dağıttıracağım. Nibiru kitabının farklı ülkelerde de insanların eline ulaşmasını istiyorum.


Kurtuluş Rehberi kitabımı alanlara, websitelerimde ve sosyal medya alanlarımda kendini gösterenlere öncelik vereceğiz. İlgisini ve desteğini gösterenler ilkin faydalanacak olanlar. Ve aynı zamanda bir de bizim dokümanlarımıza ve obalarımıza ilgi gösterenlere.. Medyada, sosyal medyada, iş dünyasında, kamu kurumlarında etkin olan insanlara kitabımızdan gönderen ve/veya tanıtım yazıları gönderenlere.. Kendi sosyal medya hesaplarında bizi ve kitabımızı tanıtan takipçisi çok kişilere.. Hatta mümkün olursa takipçisi çok olan kişilerle 15 dakikalık internet sohbeti yapabiliriz. Böylece kendi takipçilerine de duyurmuş olurlar. Nibiru kitabının sadece takipçim olan ciddi insanlara ulaşmasını istiyorum. Herkesin bu kitaba sahip olmasını istemiyorum.


Nibiru gelmeden önce en az 3 kitap olacak İnşallah. Tabi ki başka doküman çalışmalarımız da olacaktır. Bilgiyi sevenlere ve canını sevenlere Başucu Rehberi olacak bunlar. Kur'an haricinde son 2000 yılın en faydalı eserleri. Zira Nibiru geldiğinde dünya nüfusunu 3-5 milyona indireceği için geriye kalanlardan olmak isteyenler için vazgeçilemez, birincil, en önemli kaynaktır kitaplarım.


Başkaca sponsor olmak ve destek vermek isteyenler olursa onları da ayrıca değerlendirmeye alabiliriz.15 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page