top of page
  • Yazarın fotoğrafıBülent Turgut

O gelirken Dünya'ya olanlar

Geçen hafta 62 saatlik Schumann Rezonansı aşırı yükselmesi var. Gördüğünüz grafiklerin hepsi pik yapınca okuma yapamıyor. Çünkü maksimumda. Blackout ilan edilmiş. O sıralarda radyo sinyallerinde ve internet hatlarında kopukluklar yaşanmış.


O gün içinde Dünya çapında M6+ olarak 100'den fazla deprem var. Bunlardan 5-6 tanesi M7+. Sismik faaliyetler artmış.


Yaklaşık 2 yıldır Schumann Rezonansı'nı izliyorum. 6 ay öncesine kadar + / - pikler 2 ayı aşıyordu. Şu anda 2 haftanın altına düştü. Yani Dünyamız sık sık taşikardi yaşıyor. Buna da gezegenler arası elektromanyetik etkileşimler yol açıyor. Zira İyonosfer'de ve Toprak'ta aşırı elektron yükü birikimi de bunu kanıtlıyor. Kozmik Enerji Dünya'nın dengesini bozuyor.


Birçok insanda dinmeyen kulak çınlaması, baş ağrısı, sanrılar, insan dışı varlıklar görme, nefes alamama, bitkinlik, saldırganlık halleri de Nibiru'nun gönderdiği elektromanyetik dalgaların ve frekansların bir etkisidir.


Manyetosfer de son 6 aydır çok sık ve çok kuvvetli şekilde dağılma eğilimi gösteriyor. Onu zorlayan bir şeyler var. Güneş patlamalarının sayısının ve gücünün artması ile birlikte Manyetosfer'in bu hali arasında yakın ilişki var. Aynı zamanda uzay kökenli güçlü elektromanyetik dalgalar da Dünya'nın ve Dünya üzerinde yaşayan organik canlıların dengesini ve sağlığını bozuyor.


Nibiru'nun elektromanyetik alan çevresi yaklaşık 8 milyar km. Nibiru Galaktik Kompleksi'nin 5 farklı hareket tarzı ve hızı var. Nibiru merkezi alan genişliği Güneş'in boyutuna yakın. Bunun içinde 13 major uydu, 150+ gezegen yapısı, kara delik / sönmüş cüce yıldız, dev kayalar, demir oksit tozları (milyarlarca ton) var. Ön kısmında elektromanyetik bulut bulunuyor. 3 tane 25 milyon km uzunluğunda kuyruğu var.


Nibiru'dan bugüne kadar ciddi etkilenenler:


1. Sirius Takım Yıldızı'nda bir gezegenin patlamasına yol açtı.

2. Kuyruğuyla Jüpiter'e çarptı.

3. Venüs'e elektriksel arklar gönderirken görüntülendi.


Nibiru Güneş'e ve Dünya'ya direkt olarak elektromanyetik dalgalar gönderiyor. Güneş patlamalarını tetikliyor. Nibiru ve Güneş ise Dünya'nın çekirdeğindeki sıvı metal akışını artırıyor ve çekirdeğin ısınmasına yol açıyor.11 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page