top of page
  • Yazarın fotoğrafıBülent Turgut

Olası Tehlikeler: Orman Yangınları / Possible Hazards: Forest Fires

Etiketler / Hashtags:


İşaretler / Person Tags:

@bulentabdullahturgut @bat @kunbildynasty
OLASI TEHLİKELER: ORMAN YANGINLARI


Orman yangınlarının çok azı insan dikkatsizliği sonucu çıkar. Günümüzde Komplo Teorisyenlerinin videolarla da ispatladığı üzere DEW ile gerçekleştirilen çok sayıda orman yangını tespit edilmiştir.


Yangınların bir kısmı teröristler tarafından yapılsa da onlara emri veren batılı devletler ve özellikle Küreselcilerdir.


Dronlarla meydana getirilen orman yangınları da dikkati çeker.


Baş Küreselci BG "ağaçların oksijen yaydığına ve hayatın sürmesi için gerekli olduğuna inanmak aptalların işi" demiştir. Kendisi sözde bilgisayarcıdır ama bilgisayarın da "b"sinden anlamaz. Ama Çevre Mühendisi ve Ekolog gibi ahkam kesmesini de bilir.


Son 5 yıldır Dünyanın farklı yerlerinde devasa boyutlarda orman yangınları meydana gelmiştir. Yanan ormanlık alanların çoğuna Küreselci şirketlerin beton yapılar diktiğini görmek te son derece üzüntü vericidir.


Son 20 yılın uydu görüntülerini incelerseniz ülkemizde çok ciddi oranda orman arazisi azalmasını görebilirsiniz. Avrupa'da ormanlık araziler artış göstermiştir.


*******POSSIBLE HAZARDS: FOREST FIRES


Very few forest fires are the result of human carelessness. Today, as Conspiracy Theorists have proven with videos, a large number of forest fires carried out with DEW have been detected.


Although some of the fires were carried out by terrorists, it is the western states and especially the Globalists who ordered them.


Forest fires caused by drones also attract attention.


The Chief Globalist BG has said that "it is the work of fools to believe that trees emit oxygen and are necessary for life to last." He is a so-called computer scientist, but he does not understand the "b" of a computer either. But he also knows how to talk like an Environmental Engineer and an Ecologist.


In the last 5 years, forest fires of gigantic size have occurred in different parts of the world. It is also extremely sad to see that Globalist companies have erected concrete structures in most of the burning forest areas.


If you examine the satellite images of the last 20 years, you can see a very serious reduction in forest land in our country. Forested lands have increased in Europe. 


Etiketler / Hashtags:İşaretler / Person Tags:


@bulentabdullahturgut @bat @kunbildynasty


Sosyal Medyada Takip Edin / Follow Us on Social Media:İletişim / Contact:
Bütün Websitelerimiz / All Our Websites:21 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page