top of page
  • Yazarın fotoğrafıBülent Turgut

Sunucu sistemi olan şirketlerde neler yapılabilir?

Nibiru'nun devasa gücü karşısında hiçbir şeyin bir etkisi olmaz. Yani zamanı geldiğinde kalkıp gitmesini bilmelisiniz. Ancak daha düşük seviyeli tehlikelere karşı yapılabilecek şeyler vardır.


Sunucu sisteminiz varsa anca Faraday Kafesi çözüm olur. O da çok pahalıya gelir. Bazı firmalar bakırdan şeritler halinde bina kaplaması veya sistem odasına bakırdan tellerle Faraday Kafesi yapıyor. Ancak onun da kaç volta kadar dirençli olduğunu bilmeniz gerekir. Nibiru'nun arkları ve plazma deşarjları milyarlarca Kv olarak fırtınalara halinde geleceği için güvenli alanların dışında olmanız sizi veya sunucunuzu korumaz.


Elektrikle çalışan ve elektronik cihazlarınızı yerin en az 2-3 metre altına ve daha iyisi 20 metre dibine koymanız, üstünü de düzgünce kapatmanız gerekir. Ben olsam ya bir mağara bulurum ya da dağın güvenli bir yamacına oyuk kazarım, sonra da dibe doğru kazabildiğim kadar kazarım. Eşyaları kalın naylonların ve alüminyum folyolar içine 7-8 kat sararım. Nibiru iyice yaklaşmışsa eşyaların üstünü toprakla da örterim. Nibiru geçip gidesiye kadar onları çıkartmam.


Ek not: Ametist, sitrin, kuvartz taşı vs. doğal taşlar da oldukça iyi yalıtkandır. Gemoloji Facebook gruplarında taş çıkartanlar ucuza veriyor. Küçük odalar için uygulanabilir veya kendi küçük sunucunuzu korumak için kullanabilirsiniz. EMF ölçümlerini yapmak gerekir. Yapacağınız kafeslerin dirençleri belirli bir voltaja kadar olacaktır.18 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page