top of page
  • Yazarın fotoğrafıBülent Turgut

Trendyol'da satış yeniden başladı


Kurtuluş Rehberi kitabım Trendyol'da tekrar satışa açıldı. Stoktaki kitaplar bitince yeniden basım olacak ve satış yeniden başlayacak. Eğer kitabın satışa kapalı olduğunu görürseniz baskısının bittiğini ve yeni baskının hazırlandığını anlayın. Birkaç gün beklerseniz yeniden satışa açılacaktır.


Ayrıca Flora Kitap websitesi üzerindeki kitap tanıtım sayfasından da ön sipariş verebilirsiniz. Yeni baskı çıkınca size hemen gönderilir.


Kitabın basımıyla yayınevi ilgileniyor. Sorularınızı, taleplerinizi ve şikayetlerinizi yayınevine ulaştırmanız daha faydalı olacaktır. Yayınevinin telefon numarası ve e-posta adresi websitesinde bulunmaktadır. Basım ve dağıtım konuları yayınevinin inisiyatifindedir, bu konulara ben müdahale edemem.


Kitap çok yoğun sipariş aldığı için yayınevi size hemen yanıt veremeyebilir. O yüzden biraz sabırlı olun. En baştan söylemiştim: "İlk baskısından almak için kitabın satışa çıktığını söylediğim anda sipariş geçin" .


Yayınevine söyleyin;


1. Kitabın tanıtımını yapmak için gayrettar olsunlar

2. Kitabın ülke çapında kitabevlerine gönderilmesi için çalışma yapsınlar

3. Kitabın basımı konusunda biraz daha çabuk olsunlar

4. Kitaptan birer örneği de ismi duyulmuş medya mensuplarına göndersinler


Son olarak:


Kitabın kapağında küçük bir yazım yanlışı var. Onu da yayınevi düzeltsin diye uyarı yapın:


"TÜRKİYE ŞEHİRLERİ DOĞAL, GÖKYÜZÜ YOLUYLA VE İNSAN ELİYLE GELEBİLECEK OLAN AFETLERE VE FELAKETLERE KARŞI GÜVENLİK ANALİZLERİ


TÜRKİYE GÜVENLİ ALANLAR ÇALIŞMASI"


Basım 1-2 daha gecikmesin diye artık ses etmedim. Son düzeltmeden sonra bir uyarı daha göndermiştim ama hemen basıma göndermişler. Yapacak bir şey yok. Yeni basımlarda düzeltsinler ki biz elit ve entelektüel bir topluluğuz.. Kitabevine yani Yayınevine yazı gönderirken kendi ifadelerinizi kullanın, benim yazdıklarımı kopyala yapıştır yapmayın veya "hoca şöyle diyor" demeyin. Saygılı bir biçimde kendi kanaatiniz olarak belirtin.


Kitabımı Trendyol'da bulabilmek için arama kısmına "Bülent Turgut" yazmanız yeterli. Benzerlerim ve başka şubem yoktur :) Tek bir sonuç geliyor.


Kitabı yazan benim ama kitabın taliplisi okuyuculardır. Asıl onların ne istediği önemlidir. Sizin taleplerinizi belirtmeniz daha etkili olacaktır.


13 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page