top of page
  • Yazarın fotoğrafıBülent Turgut

Türkiye'de afetler aldı başını gidiyorBütün Türkiye'ye geçmiş olsun. Ülkenin her yerinde seller meydana geliyor. Soğuklar da başladı. Deniz kıyılarında su yükselmesi ve karaları su basması gerçekleşiyor.


Campi Fregrei süpervolkanında bir volkan daha aktifleşti. İzlanda'da volanik aktivite şehirlerin içine kadar ilerledi. Yollar yarılıyor ve lav dumanları çıkıyor. Yellowstone süpervolkanında 10 km deinliğinde yarıklar oluştu. İzlanda'da da yarık oluşumları var. St.Helen volkanının patlaması konuşuluyor. Datça volkaniti ve Kula-İzmir arası volkanitler harekete geçer mi diye endişeler var. Discovery Channel Türkiye'deki 3 volkanın aktif olduğunu duyurdu. Süpervolkanlardan biri patlarsa Türkiye'deki volkanlar da uyanır.


Nibiru/ Tarık Yıldızı hakkında söylediğimiz her şey tek tek çıkıyor. 2024 çok hareketli geçecek.


Tarık Yıldızından nerelerde bahsediliyor?


1. Kur'an'da: Tarık, Necm, Duhan Sureleri

2. Hadislerde: Özellikle Naim bin Hammad'ın El Fitten kitabında.

3. Hz.Ali'nin (ra) Hutbelerinde: Özellikle El Beyan Hutbesinde

4. İslam büyüklerinin anlatımlarında

5. İncil'de: Vahiy Ayetlerinde Pelin olarak.

6. Hristiyanların anlatımlarında: İsa Yıldızı olarak

7. Yahudilerin tarih anlatımlarında: Yakup Yıldızı olarak

8. Hoppi Amerikan Yerlilerinde: Red Kachina olarak.

9. Latin Amerika'da: Hercolubus olarak

10. Yunanlılarda: Nemesis Red olarak

11. Orta ve Güney Amerika Yerlilerinde: Quatzelcoatl olarak

12. Modern Astronomide: Planet X ve 12. Gezegen olarak

13. Modern dünyada: Yıkıcı / Destroyer olarak


Bunlar bazıları. Çinlilerde, Türklerde, Hindularda ve diğer toplumlarda ismen veya Sembolizm ifadeleri olarak anlatılıyor.


Daha fazla bilgi için websitelerimin ana sayfalarına ve blog bölümlerine bakın. Afet Risk Analizleri adında çalışmamın dokümanlarında da Tarık Yıldızı'ndan bahsedilmektedir.


Bazıları hala "öyle bir gezegen yok" diyor. Ben 3 yıldır binlerce delil ortaya koydum. Beşeri bilimler ve dini ilimler alanlarında. "Yok" diyenlerin delili ne? Yok. Keyfi olarak ve sırf kendilerini öne çıkartmak için yalanlama yapıyorlar. Onlara kalsa din de yok, bilim de yok, insanlık ta yok. Tam da Küreselcilerin adamı onlar. Zihniyet olarak bizi gelmekte olan kölelik sistemine hazırlıyorlar.


Yarın Tarık Yıldızı meydana çıksın, inkarcı kesim diyecek ki: "O aslında Mars'tır" veya "o aslında Blue Beam". Yıldız üstümüze binecek olsa "korkmaya gerek yok, o aslında simülasyon". Şimdi dünya çapında olan afetlere de "HAARP ile yapıyorlar" diyorlar. HAARP'ın bu denli bir gücü ve kullanım alanı yok. Küreselciler neden dünyayı yok etmek istesin? Onlar sadece dünyanın üstündekileri yok etmenin derdinde.. Aklı başında, bilimlerle, mantıklı şekilde anlatana mı itibar edeceksiniz yoksa sadece nefsin hoşuna giden tarzda atıp tutanlara mı? Benim delilim çok, onların delili yok.


Ve artık dünyada afetler bu kadar yoğun ve yığın hale gelmişken daha neyin şüphesidir? Artık beklediklerimiz, öngörülerimiz, gözlemlerimize göre analizlerimiz gerçekleşiyor. Yayınlarımızdan edinin ve obalarımıza katılın. Bizimle birlikte olarak, ilmimizden ve tecrübemizden, teknik ve taktik olarak istifade edin. 7 farklı dilde, 40 ülke taramasıyla, 34 ana bilim dalını esas alarak, 16.5 milyondan fazla kavramı bilerek ve anlayarak, 43 yıllık araştırmalarımızın ve analizlerimizin sonucu olan çalışmalarımızdan yararlanın. Vakit varken fırsatı değerlendirin. Tespit ettiğimiz olabilecek en güvenli kamp / oba alanlarımızdan istifade edin. Yayınlarımızdan da setler halinde edinin. Büyük Afetlerin ve Felaketlerin patlamasına ramak kaldı. Dünyanın gidişatını görüyorsunuz. Bunlar daha iyi günlerimiz. Sevdiklerinizi çaresiz ve kimsesiz bırakmayın..


Bülent Abdullah Turgut
76 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page