top of page
  • Yazarın fotoğrafıBülent Turgut

Yakında..Biz "kötü zamanlara hazırlanın", "Tarık Yıldızı'nın Büyük Sıfırlaması için hazırlık yapın", "ahlakınızı güzelleştirin ve bilincinizi açın" dedikçe bizi umursamayanlar.. Sözümüz size.. Gerek internette ve gerekse gerçek yaşamda şu ya da bu şekilde Küreselcileri desteklercesine onların ürünlerini ve hizmetlerini alıp kullandınız. Onların adamlarından evler, arabalar, mallar yığdınız. Borsada, faizde, tefecilikte vaktinizi öldürdünüz. Ama iş "bilgi edinme" ve "hazırlık yapma" konusuna gelince dünyanın hep böyle sürüp gideceğini zannettiniz. Bilin ki dünya böyle devam etmeyecek ve insanların büyük çağı kapanmak üzeredir.


Nibiru / Tarık Yıldızı için hala "yok öyle bir şey" diyenler var. Kur'an'da, Hadislerde, Hz.Ali'nin (ra) Hutbelerinde, İslam alimlerinin anlatımlarında, Yahudilerin anlatımlarında, İncil'de adı geçen ve açıkça yapacağı yıkımın anlatıldığı bir gök cismine hala "yok" diyebilenin de inancı yok demektir. İnkar etmeyi marifet sayan akılsızlar Allah'ın hükümlerini bile eğip bükmeye ve dünya hayatını ebedi sanıp her şeyi kendi kontrollerine almaya çalışıyorlar. Biz de onlara itibar etmiyoruz. Kaldı ki bizim hazırlıklarımız sadece Nibiru / Tarık Yıldızı gelişine değil, bütün afetlere ve felaketlere karşıdır. Aynı akılsızlar "Allah bizi korur", "kaderin önüne geçemeyiz", "öleceksek ölürüz" gibi laflar etmektedir. Bunların hiçbirisinin İslamiyet ile alakası yoktur. Küreselcilerin zihniyet olarak kontrolü altına girenlerin teslimiyet sözleridir. Sizi apaçık şekilde manipüle ediyorlar ve her şeyi oluruna bırakmanızı istiyorlar. O olur da sizin bu dünyadan göçüp gitmeniz ama aynı zamanda imansız gitmenizdir.


Bilgiye hiçbir yatırım yapmayarak sadece mala, dünya sevgisine, eğlenceye, keyfe yatırım yapanların iki cihanda da erişeceği bir selamet yoktur. Kur'an dahi "oku" emriyle başlar. "Git keyfince yaşa" demez. Okumak, öğrenmek, kendini geliştirmek, kötü zamanlara karşı tedbir almak ve hazırlık yapmak, mücadele etmek Müslümanların birinci kuralıdır.


Kendine aklı olmayanın sözlerine bakar da aldanırsanız ömrünüz boyunca söyleyeceğiniz sadece birkaç söz vardır: "Aldatıldım, kandırıldım, kullanıldım" Kendisinde akıl olmayan insanlar akıl emaresi gösterenleri de kendi seviyelerinin aşağısına çekmek isterler. Böylece kendileri ile birlikte tanıdıkları da kötü duruma düşsün ve hatta daha beter olsun diye heves ederler.


Maalesef malum sıvıların içerisinde bazı materyaller inanç, ahlak, bilinç gibi temel değerleri insan fıtratından silmek için kullanılmıştır. O yüzden sıvılanan kişilerden çok ta ulvi hareketler ve düşünceler beklememeniz gerekir. Sıvılananların da kendilerine ve sevdiklerine yatırım yapmaları gerekir ama maalesef o duygu ve düşünce de çoğunda kalmamıştır. Birçokları sadece kendi menfaatine ve keyfine yönelmiş durumdadır.


Yakında Üçüncü Dünya Savaşı'nı da başlatacaklar. Ardı sıra bir sürü bela, afet, felaket, yıkım meydana gelecek. Bütün bunlar olurken siz nasıl ayakta kalacaksınız, ne yapacaksınız, nereye gideceksiniz, kimlerle birlikte hareket edeceksiniz? Bilgi hazırlığınız var mı? Herhangi bir acil durumda yaşadığınız yeri terk etmek üzere kamp malzemeleri hazırlığınız var mı? Kaotik zamanlarda güvenebileceğiniz insanlara nasıl ulaşacağınızı biliyor musunuz?


Bilgiyi bizim hazırladığımız dokümanlardan ve haritalardan edinebilirsiniz. Kamplar kurulduğunda hazırlıkçılara güvenerek birlikte hareket edebilirsiniz. Oba / kamp yapılarında güvenebileceğiniz insanlarla birlikte olabilirsiniz. O günler geldiğinde ne aldığınız telefonlar, ne aldığınız evler ve arabalar, ne har vurup harman savurduğunuz keyfe keder anlayışınız olmayacaktır. Bilgi ve yandaş / paydaş kimler varsa sizin en büyük karınız onlar olacaktır. Varlıklı insanların bize daha fazla maddi destek çıkmalarını ve hazırlıklarımızı daha ileri seviyede yapmak isterdik. Ama maalesef herkes sadece kendini düşünür oldu. Kaotik zamanlarda eldekilerden çok liderin ve lidere ait hazırlıkların da önemli olduğunu hep unutuyorlar.


Binlerce insan "hocam kitap yazsan da alsak" dedi durdu. Ancak bugün görüyoruz ki; şu eşsiz esere bile istediğimiz seviyede ilgi gösterilmiyor. Kitabın tanıtımı için de onca arkadaşımız fazla bir destek vermedi. Biz böyle mi geleceğe yürüyeceğiz, böyle mi birlik olacağız?


Geçmişteki insanların peygamberlere ve evliyalara yaptıkları haksızlıkları, kötülemeleri ve hatta cana kast etmeleri herkes biliyordur. Onların yaptıkları hataları bugün insanımız yine yapıyor. Sağlam kaynakları ile deliller göstererek doğruları anlatan insana değil; falcılara, büyücülere, atıp tutanlara, fitnecilere, akılsız ve ahmak insanlara itibar ediyorlar. Böyle bir milletin kendini düzeltmesi ve doğru yola girmesi mümkün değildir. Bizi beğenmeyenler kendi hallerine hiç bakmıyorlar.


Gerçek alimler bir süre anlatır ve insanları hakikate çağırır. Ancak ondan sonra susar. Onların sustuğu zaman kaos, bela, yıkım gelir. Zira alimler gelecek öngörüleri, keşifleri, ilham edilen bilgiler, araştırmaları ile insanlara yol göstermenin derdindedirler.


30 yıldır sorunları anlatıyorum ve çıkış yollarını da gösteriyorum. Ancak kötü zamanlara hazırlanmak adına insanlara rehberlik etmek üzere yaşamın içinde de bir takım uğraşlara giriştim. Her defasında insanlar burnumdan getirdiler. Destek veren çok az, köstek olan binlerce insan oldu. Duygularımı ve düşüncelerimi anlattığımda da insanların hoşuna gitmedi. Birçokları çekip gitti. Çekip gitmeleri beni etkilemez. Ancak yarın onların düşeceği kötü hallerden ben de olumsuz etkileneceğim. Bunu da iyi biliyorum. Sadece psikolojik olarak değil, maddi ve manevi olarak ta bana etkileri kötü yansıyacak. İnsanların zararı sadece kendilerine olsa boşverir geçersin. Ama öyle olmuyor.


Bunlar artık son zamanlarınız. 2024'te büyük yıkımlar ve yok oluşlar başlıyor. Şu günlerde bile sela ardına sela veriliyor. İnsanlar sessiz sedasız ölüp gidiyorlar. Hiç nedenini düşünüyor musunuz? Ölüm hızının ne kadar çok arttığını, ne kadar çok insanın hastalanarak hasta olma oranını ne kadar çok arttırdığını, insanların ne kadarının düşünemez hale geldiğini biliyor musunuz? Harekete geçmek için belki de son zamanlarınız. 2024 yılı en tehlikeli süreçleri başlatacaktır. Ekonomik, sosyal, kültürel, sağlık, siyasi ve diğer konularda yıkım ardına yıkım yaşayacağız. Kim ne hazırlık yapmışsa onun faydasını görecektir, kim kaynaklarını boşa tüketmişse onun cezasını görecektir. Bankada, borsada, tahvilde, vs. parasını eyleyenler de aniden bütün paralarını kaybettiklerini göreceklerdir. Dünyada örneği çok görüldü. Gözlerinizi kapatmanız sizi kurtarmaz.


75 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page