top of page
  • Yazarın fotoğrafıBülent Turgut

YAYIN PAKETLERİ VE OBALARA KATILIMYayınlar ve obalar ile ilgili bilgi almak için websitelerimizi ve sosyal medya alanlarımızı inceleyin:Yeterince bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız iletişime geçebilirsiniz:Önce yardımcımla bağlantıya geçin, sonra telefon görüşmesi yaparsınız.


Yayın temini ve oba katılımı için 3 farklı yol vardır:


1. Toplu kitap alımı

2. Üstün Destek

3. Malzeme temini desteği


Malzeme temini desteği: Bizim çalışmalarımız ve hazırlıklarımız için lazım olan malzemeleri alarak bize destek olursunuz. Bunun karşılığında yayın paketi veya oba katılımı hediye edilir. Hangi malzemeleri alacağınıza dair bilgiyi sorarak öğrenebilirsiniz. Kime soracaksınız? Biraz yukarıda iletişim bilgilerini verdiğim yardımcıma. Malzeme teminiyle yayın edinmek veya obalara katılmak isteyen varsa acele etsin. Zira belirli liste var. O liste tamamlandığında bu seçenek kalkacaktır. Üstelik toplu kitap alımına göre çok daha kolay, pratik ve hesaplı bir yöntemdir.


Küçük Not:


Başkasının ağzına bakıp iş yapan onlardan daha akılsızdır. İnsanlarda akıl olsa kitap okurlardı ve kendilerini geliştirirlerdi. Kur'an okuyan milyarlarca Müslüman var ama okudukları ayetin ne anlattığını bilmezler. Koca ömrü hiç olarak geçiren niceleri var. Siz akıllı, imanlı, onurlu bir insan iseniz sürü psikolojisi ile nefsani ve keyfi yaşayanlardan farklı olduğunuzu göstermelisiniz. Zaten insanın bu dünyadaki asıl amacı da "bozuk istikamette olanlardan ayrılıp safını ve istikametini düzeltmek, farklılığını ve düşünsel - ameli farklılığını ortaya koymak değil midir? Hem sıradan olup hem de yücelemezsiniz. Bir telefon alıyorsunuz; bin tane özelliğine bakıyorsunuz. Neden? Çünkü kendinize "en iyisini" layık görüyorsunuz. Ruhsal, akli ve ameli konularda da neden böyle düşünmeyesiniz? Kendinize en iyisini layık görün ki özü sözü bir insan olarak değerinizi ortaya koyun.23 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page