top of page

Hediyeler

Onca çalışmayı yapıyoruz. Biz de Hazırlıkçı olarak kendi hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Obalara katılımların da bir bedeli olmak zorundadır. Bunu da Kurtuluş Rehberi kitabımızdan toplu alım yapmaya bağlamış bulunuyoruz. Toplu alım yapanları obalara alıyoruz. Yani toplu kitap alımı yapana oba katılımını hediye ediyoruz. Bundan sonra bu şekilde yol izlenecektir.

Toplu halde kitap alanlara hediyelerimiz olacaktır. Bundan sonra bazı çalışmalarımızı toplu halde kitap alanlara hediye edeceğiz. Aldığınız kitapları yaşadığınız şehirdeki kütüphanelere, STK merkezlerine, belediyelere, yerel yönetimlere, cami cemaatine, vs. hediye edebilirsiniz veya e-ticaret sitelerinde satabilirsiniz.. Kitapları ne yapacağınız size kalmıştır ancak asla amacı dışında bir şey için kullanmayın ve kitapları zayi etmeyin. Satın almadan önce Yardımcım ile görüşmeniz ve onun bilgisi dahilinde alımı yapmanız gerekmektedir. Kitapları 3. Baskı'dan alacaksınız ve toplu alım için bize de bilgi vermelisiniz. Ücretsiz doküman dağıtımları bitmiştir. Kitapları alarak şehrinizdeki herhangi bir kitapçıya koysanız veya işlek yerlerde birkaç gün bulunsanız hepsini bitirirsiniz. Normalde yayınevleri 3 ayda 1. baskının bitmesi ve 100 kitabın satışını hedeflerken bizim kitabımız 2. ayını doldurmadan 3. baskıya geçti. Allah'a şükür ki insanımız kıymetini anladı. Bundan sonra başka güzel çalışmalar da yapacağız İnşallah.

​​

Kaotik afetlerde birbirine güvenebilecek insanları bir araya getirmeyi amaçlayan Türküyopya Obaları isimli projemize siz de dahil olun. Kamp projemiz bir organizasyondur, tesis değildir. Zira kaotik afetler zamanında her şeyin yerle bir olmasını öngörüyoruz. Nibiru / Tarık Yıldızı ile ilgili bilgileri websitelerimiz, sosyal medya hesaplarımız ve YouTube kanalımız üzerinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca Nibiru / Tarık Yıldızı ile ilgili bir kitap çalışmamız da sürmektedir.

Yayın paketlerinden isteyenler ve Obalarımıza katılmak isteyenler için birkaç yol vardır: Kitabımızdan toplu alım yapmak veya üstün destek vermek (bize maddi kıymete haiz katkı yapmak) veya bizim ihtiyacımız olan araç-gereç ve malzeme temininde bize yardım etmek / hediye almak (ne olduğunu biz bildiririz). Toplu kitap almak çoğu kişi için zorlayıcı bir koşul olabiliyor. Alternatif olarak siz bize destek çıkan bir güzellik yapabilirsiniz. Böylece hem aramızdaki dostluk oluşur ve hem de kendinizden çok daha az ödün vererek çözüme ulaşmış olursunuz. Bizim için ciddi bir şeyler yapmalısınız ki biz de sizin kıymetinizi ve çözüme yönelik gayret içinde olduğunuzu anlayalım. Elini kolunu sallayarak ne kaotik zamanlara ve ne de obalara hazırlanamazsınız. Kendiniz için kamp malzemeleri ile pek çok araç-gereç almak zorunda da kalacaksınız. Ancak bilgiye sahip olmaz ve bir Hazırlıkçı Topluluğu'na katılmaz iseniz yaptığınızı hazırlıkların da çok faydasını göremezsiniz. Henüz kendiniz için kamp malzemesi ve araç-gereç almaya hazır olmasanız bile en azından fırsatınız varken bilgi edinme ve topluluğa katılma sorunlarını çözmelisiniz. Diğer konularla daha sonra imkanlarınız ölçüsünce ilgilenirsiniz. Ancak iletişim koparsa bilgiye edinemezsiniz ve topluluğa da katılamazsınız. Son ana kadar beklerseniz ve son anda "aklım başıma yeni geldi" der veya yakınlığınızı artırıp ta bizim iltimas geçmemizi beklerseniz olmaz. O anda ne hazırlığınız varsa onunla baş başa kalırsınız. Son anda yırtmak tabiri geçerli değildir.

"O neydi, bu neydi" diye sormamanız tercihimizdir. Zira uzun uzadıya anlatacak zamanımız bulunmuyor. Önceki paylaşımlarımızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu sayfaya da bakabilirsiniz.

 

Yeni kitap çalışmalarımız var. Onları da birkaç ay içerisinde halledip yayına vereceğiz İnşallah. Ahir Zaman Kütüphanenizi oluşturuyoruz. Kurtuluş Rehberi kitabımızı almayanlar alsınlar. Zira Güneş patlamalarından dolayı Schumann Rezonansı Blackout oluyor ve de iletişim sistemlerinde kesilmeler meydana geliyor. Haberlere düşüyor artık. Gün gelecek internet ve elektrik tamamen gidecek. O zaman bizi arasanız da bulamazsınız. Bugünden en azında bilgiye erişim konusunu halledin. Yarın SHTF "Shit Hits the Fan / Bokun Fana Çarpması (Her Şeyin Kontrolden Çıkması)" ya da daha kötüsü TEOTWAWKI “The End of The World as We Know It / Bildiğiniz Dünya’nın Sona Ermesi” durumu meydana çıktığında ne yapacağınızı, nereye gidebileceğinizi, nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Hadi ölmediniz ve hayata tutundunuz, sonrasında ne yapacaksınız? Yemek yemek, uyumak, hijyen, sığınak yapmak, güvenlik, tarımsal ürün yetiştirmek, besi hayvanı beslemek ve daha bir sürü şey söz konusu olduğunda tek başınıza ne yapabileceksiniz? O yüzden bugünden harekete geçin ve en azında bilgi edinme konusunu halledin. Yarın çok geç olabilir.

 

www.atalaryolu.com/blog 

www.kurtulusrehberi.com/blog

Türkütopya Obaları Websitemizden obalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Obalarla ilgili ilave bilgilere sosyal medya alanlarımızdan, websitelerimizden ve Youtube Kanalımızdan erişebilirsiniz. Temel bilgileri öğrendikten sonra bize soru yöneltebilirsiniz. Yayınlarımızdan edinmek ve obalara katılmak artık "Hediyeye Karşı Hediye" oldu. Ya toplu kitap alma

Instagram İletişim    Telegram İletişim

bottom of page