top of page

Kitap Alanlardan Görüşler

Aklı başında, ferasetli, basiretli, kadir kıymet bilen insanımızın kıymetli görüşlerini bu sayfada aktaracağız. Sizin de böyle aktarmak istediğiniz görüşler varsa bize gönderin. Size ait resim ve/veya aldığınız kitabın resmini de gönderirseniz onu da sayfamıza koyacağız. İlginize ve desteğinize çok teşekkür ederiz.

6032fde1-2186-4ea3-8523-bb5f5daa8003.jpg

"Bugün böyle bir esere kavuşmaktan dolayı önce Bülent Abdullah Turgut Hocama ve bu eserde emeği geçen tüm bireylere sonsuz saygı ve hürmetle şükranlarımı arz ederim. Cumhuriyetin 100. yılında böyle bir çalışma ancak gerçekten Vatan, Millet, İnsan Aşkı olan, lafta değil icraatta sonuç sunan, kalbi köz ateşte kavrulmuş samimi bir Türk Aliminin insanlığa sunulmuş eşsiz bir hediyesi olarak kabul ediyorum. Çünkü bu meblağ basılan kağıdın bile altında bir rakam gibi geldi bana. Şayet her sayfası 1 TL olsa, ki en azından her sayfası Bin TL den daha değerlidir, 997 ile çarptığımda kitabın ortalama bir değeri ortaya çıkar. Yazılacak ve söylenilecek çok kelime var daha,lakin hani bizim şu meşhur ata sözümüz var ya, anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az. Bu eser değil bir saz, kocaman bir orkestra.. Anlayana tabi ki.. Saygılar."

 
Mehmet Çetin
Almanya, Augsburg

Bizimle iletişim kurun

Hizmetlerimizle ilgili aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Önce yukarıdaki "Ön Başvuru" yazısına göz atın ve eksik bilgi göndermeyin. Eksik, yanlış, gizlenmiş bilgi gönderirseniz başvurunuz dikkate alınmaz. Ön Başvuru sonrasında telefon görüşmesi olabilir. Hizmete ait kararlar e-posta yoluyla yazılı olarak bildirilir.

İletişim kurduğunuz için teşekkürler.

bottom of page